Artykuły

Warszawa. Jubileusz Krystyny Sienkiewicz w Komedii

Przedstawienie podczas jednego wieczoru 60. lat pracy Krystyny Sienkiewicz, to ciężkie zadanie. Zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę pracowitość jubilatki. Wszystko jest jednak możliwe, gdy życzenia składają wybitni artyści. Zapraszamy 19 kwietnia o g. 17 do Teatru Komedia.

Kto zaśpiewa przeboje takie jak "Pamiętasz była jesień", "Nie zapomnisz nigdy"? Czy Agata Młynarska naprawdę ogłosi się córką Krystyny Sienkiewicz, a Kuba Sienkiewicz zmieni przebieg uroczystości? Być może duetem wszechczasów okaże się Bogdan Łazuka z samą Krystyną Sienkiewicz?

Podczas jubileuszu w wyjątkowej odsłonie pokażą się takie kobiety jak: Olga Bończyk, Małgorzata Lewińska, Danuta Błażejczyk, Lidia Stanisławska. Niespodziankę przygotuje zarówno Barbara Wrzesińska, jak również Elżbieta Jodłowska. Najwięcej tajemnicy niosą jednak za sobą mężczyźni obecni w zawodowym i prywatnym życiu Krystyny Sienkiewicz, a wśród nich: Jan Pietrzak, Maciej i Damian Damięccy, Krzysztof Kowalewski, Roman Kłosowski, Aleksander Mikołajczak, Rafał Cieszyński, Tomasz Ciachorowski i wielu innych. Tego dnia wszystko jest możliwe bo - jak zaśpiewa Zbigniew Wodecki "Teatr uczy nas żyć". Przy fortepianie zagości Bogdan Hołownia i Roman Ziemlański, a nad całością czuwać będzie Marzanna Graff odpowiedzialna za scenariusz i reżyserię.

Po benefisie Krystyna Sienkiewicz wystąpi w spektaklu pt. "Harold i Matylda". Aktorka gra tam pełną życia starszą damę, która odmienia życie pogrążonego w depresji młodzieńca - Harolda (w jego rolę wciela się Tomasz Ciachorowski).

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji