Artykuły

Opole. Kochanowski w rozjazdach

Trzy nasze przedstawienia zostaną w kwietniu pokazane na festiwalach w Warszawie.

W STOLICY.

"Dwanaście stacji" Tomasza Różyckiego w reż. Mikołaja Grabów skiego zobaczy publiczność Warszawskich Spotkań Teatralnych.

Festiwal "Polska w Imce" to nowa impreza w teatralnym kalendarzu. - Nigdy nie chcieliśmy się ograniczać do własnych produkcji, stąd pomysł, by poszerzyć repertuar o pozycje festiwalowe, grane przynajmniej raz w miesiącu - mówił w wywiadzie Tomasz Karolak, dyrektor Teatru IMKA. - Chcemy proponować najciekawsze tytuły z kraju, by dać pozawarszawskim teatrom szansę prezentacji spektakli w Warszawie, a stołecznej publiczności możliwość ich częstszego oglądania - wyjaśniał jego ideę.

15 i 16 kwietnia "Kochanowski" pokaże w Imce przedstawienie "Bracia i siostry" [na zdjęciu] w reżyserii Mai Kleczewskiej.

Opolanie zostali też zaproszeni do udziału w prestiżowych Warszawskich Spotkaniach Teatralnych. To jeden z największych przeglądów teatralnych w Polsce, na-który zapraszane są najważniejsze przedstawienia z całego kraju. Warszawska publiczność zobaczy 18 i 19 kwietnia "Dwanaście stacji" w reżyserii Mikołaja Grabowskiego, a 22 kwietnia "A ja, Hanna" w reżyserii Tomasza Hynka i w wykonaniu Grażyny Rogowskiej.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji