Artykuły

Płock. Weekend z premierami u Szaniawskiego

Płocki teatr zaprasza na dwie premiery: "Śluby panieńskie" i "Wściek". Na pierwszy ogień pójdzie ta druga sztuka, w której występują Mariusz Pogonowski - zarazem scenarzysta i reżyser - i gościnnie Martyna Kowalik.

Według zapowiedzi, jest to jednoaktowy dramat o miłości i wojnie męskich i żeńskich światów, ma być dosadnie i dotkliwie. Prapremiera zaplanowana jest na 22 marca, kolejne przedstawienie dzień później - w obu przypadkach na scenie "Piekiełko" o godz. 19. Za wstęp trzeba zapłacić 30 i 20 zł.

Z kolei 24 marca o godz. 18 odbędzie się premiera "Ślubów panieńskich" w reżyserii Tomasza Grochoczyńskiego. Rolę Anieli powierzył Karolinie Wojdale, Klary - Katarzynie Anzorge, a Panią Dobrójską zagra Hanna Chojnacka. Co do mężczyzn, Gustawem gościnnie będzie Przemysław Wyszyński, współpracujący m.in. z Teatrem Narodowym, Radostem - Krzysztof Bień, Albina zagra Sebastian Ryś. Bilety na premierę, połączoną z galą z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru i wręczeniem Srebrnej Maski (nagroda Płockiego Towarzystwa Przyjaciół Teatru), kosztują 50 zł.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji