Artykuły

Warszawa. Komedie konkurencyjne?

Na warszawskim Żoliborzu trwają zdjęcia do nowej polskiej komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj", której producentami są twórcy ubiegłorocznego przeboju kinowego "Nigdy w życiu".

Produkcja filmu zbiegła się z rozpoczęciem zdjęć do ekranizacji powieści Katarzyny Grocholi "Ja wam pokażę" w reżyserii Denisa Delica, trzeciej części z trylogii, zapoczątkowanej przez "Nigdy w życiu". Producenci "Tylko mnie kochaj" podkreślają, że zbieżność tych terminów jest przypadkowa. Obydwa filmy - "Ja wam pokażę" i "Tylko mnie kochaj" - na ekrany kin mają wejść w walentynki 2006 roku.

Budżet "Tylko mnie kochaj" wyniósł około 3 mln złotych, a rozpoczęte przed tygodniem zdjęcia potrwają miesiąc. Zdjęcia będą powstawały głównie w Warszawie, ale scena finałowa zostanie nakręcona na sopockim molo. "Tylko mnie kochaj" opowiada historię dwóch kobiet: Agaty (w tej roli Agnieszka Dygant - na zdjęciu) i Julii (Agnieszka Grochowska), rywalizujących o względy Michała (Maciej Zakościelny). W pozostałych rolach pojawią się m.in. Grażyna Szapołowska i Jan Frycz. Reżyserem i scenarzystą obrazu jest Ryszard Zatorski, który wyreżyserował "Nigdy w życiu".

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji