Artykuły

Wszystkim się podobało

14 maja w Teatrze Dramatycznym w Płocku wystawiono ,,Kubusia Puchatka". Znana powszechnie książka Alana Alexandra Milne'a opisująca przygody sympatycznego misia, wszystkich jego przyjaciół i przyjaciela wszystkich zwierząt - Krzysia jest ciągle lubiana.

Jej popularność potwierdza płockie przedstawienie. Widownia teatralna podczas premiery w połowie dziecięca i w połowie dorosła bawiła się dobrze. Na pytania dyrektora teatru Marka Mokrowieckiego zadane ze sceny tuż po spektaklu: "Czy dzieciom się podobało?" i "Czy starszym dzieciom się podobało?" padły chóralne odpowiedzi "Tak". Podobać się może wiele, zarówno gra aktorów, szczególnie rola tytułowa w wykonaniu Grażyny Zielińskiej, jak i muzyka z dobrym tekstem, scenografia, kostiumy. Dzieci z terenu gminy Bielsk tym chętniej się wybiorą do teatru, gdyż uczestniczyły w zajęciach "Program 6 kroków" prowadzonych przez Grażynę Zielińską. Obecnie w GOK-u w Bielsku realizowana jest druga edycja zajęć, cieszą się one dużym zainteresowaniem uczniów klas młodszych.

Dla tych czytelników, którzy rodzinnie wybierają się do teatru z ważniejszych okazji polecam "Kubusia Puchatka" w prezencie na Dzień Dziecka.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji