Artykuły

Zawodowe plany Szyca

BORYS SZYC ma w planach pracę nad filmem "Nadzieja" na podstawie pomysłu Krzysztofa Kieślowskiego, do którego scenariusz napisał Krzysztof Piesiewicz. Obraz powstanie w koprodukcji międzynarodowej.

Aktor Borys Szyc, znany m.in. z serialu TVP "Oficer", w połowie lipca rozpocznie zdjęcia do filmu niezależnego, z Agnieszką Grochowską i Robertem Więckiewiczem w pozostałych rolach.

O swoich najnowszych planach filmowych Borys Szyc opowiedział w sobotę (2 lipca) podczas trwającego właśnie w Międzyzdrojach X Wakacyjnego Festiwalu Gwiazd.

Jak ujawnił Szyc, za kamerą filmu niezależnego, w którym zagra, stanie Łukasz Kropowski, a pierwszy klaps na planie padnie 16 lipca. Latem Borys Szyc weźmie również udział w zdjęciach do produkcji Teatru Telewizji.

Następnie Szyc ma w planach pracę nad filmem "Nadzieja" na podstawie pomysłu Krzysztofa Kieślowskiego, do którego scenariusz napisał Krzysztof Piesiewicz. Obraz powstanie w koprodukcji międzynarodowej, a Szyc wcieli się w postać chłopaka, który w młodym wieku stracił matkę - to przeżycie sprawia, że jego bohater, na wzór Św. Franciszka, postanawia robić w życiu wyłącznie dobre uczynki.

Borys Szyc potwierdził również, że rozpoczął już przygotowania kondycyjne do nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego ("Wesele"), opowiadającego o oficerach jednostki GROM. Zdjęcia do tego obrazu ruszą za półtora roku, a kolejne ujęcia mają powstawać m.in. na Dominikanie i wyspach Pacyfiku. W obsadzie filmu Smarzowskiego oprócz Szyca pojawi się Robert Więckiewicz.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji