Artykuły

Teatr TV. Premiera "Next-ex" Machulskiego

Komedia Juliusza Machulskiego nagrodzona w organizowanym przez Teatr Powszechny w Łodzi konkursie na polską komedię współczesną. Reżyseruje autor. Premiera 28 maja.

W głównych rolach zobaczymy między innymi Jana Englerta, Krzysztofa Stelmaszyka, Małgorzatę Zajączkowską oraz znaną z serialu "Julia" - Julię Rosnowską.

"Next-ex" to współczesna komedia oparta na obyczajowym motywie przedstawienia rodzicom nowego narzeczonego córki jedynaczki. Od lat jednak żaden z przyprowadzanych przez córkę chłopców nie był w stanie spełnić oczekiwań wymagających rodziców - każdy kolejny już na początku staje się zatem tytułowym "next-ex". To podsuwa córce pewien pomysł... Przeprowadzona przez nią mistyfikacja ujawnia, jak zgubne mogą okazać się nadmierne ambicje, a jednocześnie daje reżyserowi pole do popisu swoim kunsztem komediowym.

Szczególnym wydarzeniem będzie pojawienie się w produkcji Anny Seniuk - legendarnej Magdy Karwowskiej z "Czterdziestolatka", dla której było to pierwsze spotkanie z Juliuszem Machulskim. "Nigdy się nie spotkaliśmy, nigdy ze sobą nie pracowaliśmy, więc warto było tak długo żyć żeby zagrać u Machulskiego" - żartobliwie komentuje Seniuk.

Jak każda nowa produkcja Machulskiego - premiera "Next-ex" ogromnie cieszy, tym bardziej, że na wewnętrznych pokazach w telewizji zbiera ona znakomite recenzje i mówi się o powrocie mistrza komedii do najwyższej formy.

Premiera nowej komedii Juliusza Machulskiego "NEXT-EX" w poniedziałek 28 maja o godzinie 20.20 na antenie Programu 1.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji