Artykuły

Instytucja kultury Miasta Stołecznego Warszawy

Plakat dzieli się na trzy poziome pasy o różnej szerokości. Górny i dolny są błękitne i cieńsze, a środkowy jest żółty i zajmuje mniej więcej siedemdziesiąt procent plakatu. Na niebieskim pasku w górnej części plakatu widnieje duży, biały napis, pod nim powód, że piszę ten tekst - Michał Zadara w Krytyce Politycznej.

W samym środku żółtej części plakatu znajdują się dwie olbrzymie piersi, zasłaniające głowę kobiety, do której należą. Są przedstawione schematycznie, bardzo prosta komiksową kreską. Zza nich wyłania się głowa kobiety-białe kółko o tym samym rozmiarze co kółka przedstawiające piersi.

Te piersi znajdują się nad czarnym prostokątem przedstawiającym kamerę, tak że graficznie ich kształty także pełnią rolę okrągłych skrzynek do taśmy filmowej, zamontowanych na kamerze. Ten plakat reklamuje-to już wiem z prasy-farsę o kręceniu filmu porno.

Na czarnym prostokącie przedstawiającym kamerę widzimy tytuł sztuki. Jaskrawe, fioletowe litery uderzają widza prosto w twarz: OSTRA JAZDA. Autorem sztuki jest Norm Foster.

Na niebieskim pasku w górnej części plakatu widnieje duży, biały napis: TEATR KOMEDIA. A pod nim powód, że piszę ten tekst. Dumny, tylko trochę mniejszy napis: INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ST. WARSZAWY.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji