Artykuły

Legnica. Drużyna Modrzejewskiej na kolekcjonerskich kartach

Legnicki teatr ma specjalną ofertę dla najwierniejszych widzów, a przy tym kolekcjonerów. Wszystko za sprawą akcji promocyjnej z futbolowym motywem i specjalną nagrodą.

Teatr rozpoczął emitowanie kolekcjonerskich kart z piłkarskim wizerunkiem aktorów i pracowników tej sceny. Co miesiąc będzie nowa. Skąd jednak piłkarski motyw?

- Bo jesteśmy drużyną. Tak o sobie mówimy od lat podkreślając zespołowość działania, jako źródło naszych sukcesów - wyjaśnia kapitan "Drużyny Modrzejewskiej" (jak nazwano tę promocyjną akcję) dyrektor legnickiej sceny Jacek Głomb.

Pierwsza kolekcjonerska karta już jest (na zdjęciu). Przedstawia aktorkę Joannę Gonschorek w górniczej czapce ze spektaklu "Orkiestra", ale w getrach i z piłką. Można ją odebrać bezpłatnie w kasie biletowej teatru. Kolejna, na której zobaczymy aktora Roberta Gulaczyka, ukaże się w najbliższych dniach. Tę jednak, tak jak i wszystkie kolejne, otrzymać można już tylko przy okazji zakupu teatralnego biletu. Cała kolekcja liczyć będzie 24 karty, które ukazywać się będą co miesiąc.

Oprócz walorów kolekcjonerskich i pamiątkowych posiadacze kart będą mieli dodatkowe bonusy. Posiadanie 6 różnych kart uprawni właściciela do jednorazowego zakupu teatralnego biletu za jedyne 5 zł. Im kart więcej, tym promocyjny bilet będzie tańszy. Posiadacz 10 kart zapłaci za niego już tylko złotówkę.

Na tym nie koniec. Każdy, kto zbierze 12 pierwszych kart z kolekcji otrzyma dodatkową kartę uprawniającą do udziału w losowaniu piłek z autografami aktorów i pracowników legnickiego teatru. Losowanie odbędzie się w kwietniu 2013 roku.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji