Artykuły

Białystok. "Wielki apetyt przyjedzie do Opery Podlaskiej

W lutym Katarzyna Kwiatkowska pokaże swój monodram w operze. Sztuka w reżyserii, związanego z białostockim środowiskiem lalkarskim, Pawła Aignera opowiada o bezrobotnej aktorce, która tymczasowo utknęła na zapleczu restauracji i tam na co dzień musi odgrywać niełatwą rolę pracownika przyjmującego telefoniczne rezerwacje.

Walka o stolik w najlepszym lokalu w mieście bywa brutalna i zażarta, a praca na tym stanowisku wymaga nie tylko dobrego smaku, ale i ostrego temperamentu. Czy bohaterowi uda się zaspokoić apetyty sławnych i bogatych klientów?

Na widzów czeka niezwykły pokaz komediowej gry aktorskiej przede wszystkim ze względu na wielkie wyzwanie, jakie sztuka stawia przed rzeczywistą aktorką.

Znakomita Katarzyna Kwiatkowska błyskotliwie parodiuje polskie gwiazdy w programie Szymon Majewski Show, w tej sztuce wcieli się nie w jedną główną, ale w kilkadziesiąt tak różnych postaci, jak groźny gangster, ambasadorowa Japonii, namolny asystent sławnej polskiej piosenkarki, czy prawa ręka arabskiego szejka.

"Wielki Apetyt" to polska adaptacja nowojorskiej sztuki Becky Modę "Fully Committed". Będzie można ją zobaczyć 19 lutego o godz. 17 w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Bilety kosztują 65 zł.

Rola Katarzyny Kwiatkowskiej, gwiazdy kultowych już "Rozmów w tłoku" to niewątpliwa uczta dla fanów jej talentu do parodiowania.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji