Artykuły

Warszawa. Premiera "Domku trzech dziewcząt" na Scenie Prezentacje

Jean-Marie Chavret lubi wracać do motywu kobiet, którym przyjaźń pomaga w radzeniu sobie z niewesołą rzeczywistością, co oglądaliśmy już na Scenie Prezentacje w jego "Harcerkach". Tym razem w rolach trzech wspierających się przyjaciółek wystąpią Anna Chodakowska, Ewa Telega i Agnieszka Wosińska.

"Domek trzech dziewcząt" Jeana--Marie Chavreta, reż. Romuald Szejd, Scena Prezentacje, ul. Żelazna 51/53, bilety: 60 zł, rezerwacje: tel. 22 620 34 90, premiera: środa (19.10), godz. 19, spektakle: czwartek (20.10), godz. 19

Jean-Marie Chavret lubi wracać do motywu kobiet, którym przyjaźń pomaga w radzeniu sobie z niewesołą rzeczywistością, co oglądaliśmy już na Scenie Prezentacje w jego "Harcerkach". Tym razem w rolach trzech wspierających się przyjaciółek wystąpią Anna Chodakowska, Ewa Telega i Agnieszka Wosińska. Tytuł sztuki przekornie został wzięty z operetki, do której libretto napisali Artur Maria Willner i Heinz Richert na kanwie powieści Rudolfa Hansa Bartscha o Franzu Schubercie.

Te trzy kobiety dawno mają już bowiem za sobą lata dorastania, ale ich przyjaźń przetrwała wszelkie życiowe burze i zawirowania. Dla siebie ciągle pozostają dziewczętami. A że w ich bliskim sąsiedztwie mieszka trzech przyjaciół, nie brakuje tu męsko-damskich problemów.

- To wartka rozrywka, która jednak niesie ze sobą pewne przesłanie - mówi Romuald Szejd. - Każda z tych kobiet jest samotna. Potrafią jednak sobie z tą samotnością dawać radę i korzystać z przyjemności życia, jakie są dla nich dostępne.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji