Artykuły

Łódź. Krzysztof Kiersznowski w sztuce zabawnej

Krzysztof Kiersznowski wraz z dwójką doskonałych łódzkich aktorów - Bartoszem Turzyńskim i Jolantą Jackowską zaprezentują w Łodzi spektakl teatralno-muzyczny "Okolice Europy", nazwany przez jego twórców "sztuką zabawną".

Autorem tekstu i zarazem reżyserem widowiska jest Radosław Hendel, ceniony scenarzysta i reżyser filmowy, scenografię przygotowała Mariola Dziomdziora, a piosenki skomponował Tomasz Walczak. Premiera spektaklu zaplanowana jest na 27 października o godz. 20 w Klubie Wytwórnia (ul. Łąkowa 29).

Jak zapewniają organizatorzy, "Okolice Europy" to połączenie kabaretu z prawdziwego zdarzenia, spektaklu teatralnego oraz przewrotnych i poruszających piosenek. Troje aktorów zabiera widzów w świat samochodów i ich sprzedawców, piłki nożnej oraz męsko-damskich rozterek oraz dowartościowywania się w sklepie z odżywkami. "Okolice Europy" to próba przywrócenia teatralnej scenie kabaretu literackiego, inteligentnie mieszającego satyryczne, dotykające aktualnych zjawisk scenki z zapadającymi w pamięć piosenkami.

Bilety kosztują 50 i 60 zł.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji