Artykuły

Chrystus śpiewa rockowo

Ostatnie siedem dni życia Chrystusa ukazane w rytmie muzyki rockowej, ponad 50 tańczących i śpiewających aktorów oraz gigantyczne dekoracje! To wszystko będzie się działo podczas rock opery "Jesus Christ Superstar".

Już od dzisiaj, 10.11 aż do niedzieli, 12.11 odbędzie się w Teatrze Polskim (ul. Karasia 2) piąć przedstawień tego najsłynniejszego na świecie musicalu w inscenizacji chorzowskiego Teatru Rozrywki. Spektakl składa się z 15 obrazów. Występujący w roli Chrystusa Maciej Balcar spotka się z faryzeuszami, wjedzie uroczyście do Jerozolimy i zje z uczniami Ostatnią Wieczerzę. - Wszystko będzie bardzo nowoczesne - zapowiada reżyser przedsięwzięcia, Marcel Kochańczyk. I rzeczywiście! Oprawa muzyczna to połączenie ostrych rockowych utworów z elementami jak najbardziej klasycznymi. Sam Jezus ma być też ponoć niezwykle współczesny. Co to znaczy, przekonajcie się sami!

Wielkie przedstawienie przygotowywano półtora roku. Na scenie pojawi się 50 artystów, głównie młodych muzyków. Akompaniować im będzie 20-osobowa orkiestra. Do tego dochodzi jeszcze ekipa techniczna, która zadba o zmieniające się kilkakrotnie podczas spektaklu dekoracje.

Bilety są jeszcze do nabycia w cenie 30, 40, 50, 60 zł w kasach Teatru Polskiego (ul. Karasia 2) i w ZASP-ie (Al. Jerozolimskie 25).

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji