Artykuły

Gdańsk. Rusza Dyskusyjny Klub Teatralny

8 grudnia po spektaklu "Pieszo" na Dużej Scenie Teatru Wybrzeże odbędzie się I edycja Dyskusyjnego Klubu Teatralnego poświęconego problematyce spektaklu.

Na spotkaniu obecni będą twórcy "Pieszo": reżyser Anna Augustynowicz oraz zespół aktorski. Dyskusję moderować będzie kierownik literacki Teatru Wybrzeże, Cezary Niedziółka. Początek około godz. 20. Wstęp wolny.

Spotkania Dyskusyjnego Klubu Teatralnego odbywać się będą cyklicznie, raz w miesiącu. Kolejna, II edycja odbędzie się w styczniu i będzie poświęcona spektaklowi "Charlie bokserem".

Celem Dyskusyjnego Klubu Teatralnego jest stworzenie miejsca otwartej dyskusji pomiędzy publicznością i zespołem Teatru Wybrzeże. Chcemy nie tylko stworzyć widzom możliwość zbliżenia się ze środowiskiem twórców i możliwość rozmowy o teatrze, ale także docenić zaangażowaną część widowni. Dlatego wszyscy uczestnicy Dyskusyjnego Klubu Teatralnego otrzymają kupony rabatowe uprawniające do zakupu 2 biletów w cenie 15 zł na spektakle grane w nadchodzącym miesiącu. Osoby, które zbiorą minimum 5 kuponów otrzymają pod koniec sezonu Kartę Przyjaciela Teatru upoważniającą do rabatu przy zakupie biletów w ciągu całego sezonu 2011/2012.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji