Artykuły

Kraków. Spotkanie z Haliną Kwiatkowską

Wciąż gram w Starym Teatrze w "Tartuffie", udzielam się w ZASP-ie - wybrano mnie przewodniczącą Sądu Koleżeńskiego, no i napisałam siódmą książkę... - mówi Halina Kwiatkowska.

Aktorka [na zdjęciu] zaprasza na poniedziałkowe spotkanie do Klubu Aktora "Loża" (godz. 19), gdzie odbędzie się promocja "115 anegdot z autopsji Haliny Kwiatkowskiej" wydanych przez warszawski Teatr "Rampa".

W moim życiu wciąż dzieje się bardzo dużo. Sporo podróżuję po świecie, jeżdżę po Polsce z monodramem, wróciłam z Zakopanego, gdzie grałam w Teatrze Andrzeja Dziuka, niebawem jadę do Poznania.

- Oprócz różnych zabawnych historii z mojego życia w książce znajdą się karykatury Andrzeja Stopki poświęcone niektórym bohaterom moich opowieści, m.in. Ludwikowi Solskiemu, Halinie Mikołajskiej czy Eugeniuszu Fulde - dodaje Halina Kwiatkowska.

Dodajmy, że krakowska aktorka, znana nie tylko z ról w Starym Teatrze, ale także z wieloletnich występów w Jamie Michalika, podzieliła te anegdoty na kilka rozdziałów, m.in. rodzinny, teatralny, filmowy i kabaretowy właśnie. Kto zajrzy w poniedziałkowy wieczór do "Loży", usłyszy fragmenty książki w wykonaniu autorki. (JOC)

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji