Artykuły

Kraków. Komediowo i teatralnie w kinie Kijów

Rusza nowy cykl teatralny - "100% Teatru w Kinie!". Kino to Kijów.Centrum, a teatr - warszawska Bajka, specjalizująca się w farsach i komediach. W ten weekend - pierwsze dwa spektakle.

Dziś o godz. 18 i 21 farsa Johna Chapmana & Anthony'ego Marriotta "Zamknij oczy i myśl o Anglii" w reżyserii Stefana Friedmana. "Typowa komedia omyłek i nieporozumień. Żony zamieniają mężów, mężowie upodobania seksualne, dziewczyna z agencji towarzyskiej musi udawać pielęgniarkę, stateczni biznesmeni wrabiają w lewy interes arabskiego szejka, ten zakochuje się w żonie księgowego, doktor przyznaje się do bliskiego związku z kolegą" - czytamy w zapowiedzi. Występują: Lucyna Malec/Agnieszka Kotulanka, Agata Meiluté, Małgorzata Pieczyńska, Krzysztof Banaszyk, Andrzej Deskur, Stefan Friedmann, Włodzimierz Press, Karol Strasburger, Zdzisław Wardejn.

Jutro o godz. 17 i 20 - "Dzikie żądze" [na zdjęciu] Johna Tobiasa w reżyserii Zenona Dądajewskiego i Stefana Friedmanna. Państwo Griffin, zamożne starsze małżeństwo, byłoby może zadowolone z życia, gdyby nie to, że przestał wychodzić im seks. W księgarni odkrywają podręcznik "Zrealizuj swoje fantazje" i postanawiają wprowadzić go w życie. Występują: Anna Korcz, Elżbieta Zającówna, Stefan Friedmann, Robert Rozmus/Piotr Szwedes, Karol Strasburger.

Następny komediowy weekend na początku listopada.

Bilety w kasie kina (tel. 12 433 00 33 begin_of_the_skype_highlighting              12 433 00 33      end_of_the_skype_highlighting) oraz przez internet: www.ebilet.pl, www.ticketonline.pl, www.eventim.pl, ticketpro.pl. Cena - 69 zł normalny, 59 ulgowy, 49 dostawka.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji